Transfer technologii

Transfer technologii

Transfer technologii jest zjawiskiem obecnym w świecie nauki i biznesu już od lat, choć dopiero od niedawna cieszy się aż tak dużą popularnością. Zachęcamy wszystkich naszych klientów do korzystania z dobrodziejstw nauki, w celu potęgowania swoich dokonań biznesowych i zdobywania nowych rynków.

Mamy stały kontakt z jednostkami naukowymi oraz naukowcami, którzy opracowują innowacyjne technologie, czekające jedynie na przejęcie przez przedsiębiorców posiadających park maszyn i możliwości promocyjne.

Wykorzystaj wiedzę, jaką posiadają naukowcy, wprowadź świeży pomysł na rynek. Masz szansę zawojować sektor innowacji.

Stań się innowacyjną firmą przyszłości

Dzięki kontaktom z instytucjami naukowymi, jakie posiadamy, jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom sieć kontaktów umożliwiających rozwój w sektorze naukowo-biznesowym.

Każdy biznes rodzi się z pomysłu. Możesz wykorzystać już gotowy i przeistoczyć go w taki sposób, aby była szansa na ogromne przychody i profesjonalną działalność nie tylko na polskim, ale także zagranicznym rynku.

Dlaczego inwestycja w innowacje jest tak opłacalna? Możesz skorzystać z dofinansowań unijnych, w dużej części finansujących projekty innowacyjne i inwestycyjne. Niewielkim nakładem pieniężnym możesz zmienić oblicze rodzimego biznesu.

Inwestuj w to, co innowacyjne. Pomożemy ocenić, czy dany pomysł ma szansę na sukces, przygotujemy rozbudowane analizy finansowe oraz ryzyka, a także opracujemy dokumentację niezbędną do ubieganie się o dotacje. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie starania się o środki unijne, aż do momentu rozliczenia projektu.