Produkcja

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy stworzyliśmy innowacyjny proces ekstrakcji. Stosujemy przede wszystkim technologie ultradźwiękow. W porównaniu do konwencjonalnych technik (ekstrakcji alkoholowej z wykorzystaniem aparatu Soxhleta i ekstrakcji nadkrytycznej CO2) ta metoda jest znacznie efektywniejsza. Pozwala na tworzenie najwyższej jakości produktów o bardzo dobrych parametrach technicznych i wartościowym składzie.

Podstawą naszych działań jest nieprzekraczanie temperatury 39,7C, co gwarantuje przygotowanie produktów w najmniejszym stopniu przetworzonych, z zachowaniem wartości wyciągów roślinnych. Nasza procedura, która jest tak skuteczna, nie tylko wykazuje się dużą efektownością, ale także daje możliwość zastosowania minimalnej, wręcz znikomej ilości rozpuszczalników, co ma przełożenie na wysoką jakość produktów, ale także otaczające nas środowisko. Robimy wszystko, aby ograniczyć zużycie śladu węglowego.

Produkcja

Tworzymy wysokiej jakości produktu, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii

Kontrolujemy cały proces produkcji naszych produktów, stale go ulepszamy. Szukamy rozwiązań pozwalających na tworzenie jak najlepszych produktów, ale także przyjaznych dla środowiska. Naszą ideą jest stworzenie synergii z otaczającym nas światem i środowiskiem naturalnym.

Ręcznie sprawdzamy i selekcjonujemy surowce do ekstrakcji, dlatego do finalnej produkcji wykorzystujemy wyłącznie te najlepszej jakości. Nie modyfikujemy naturalnego profilu roślin. Produkcja odbywa się w temperaturze nieprzekraczającej 39,7°C. W takim środowisku powstają surowe produkty, tzw. RAW, z maksymalną zawartością właściwości ekstrahowanych roślin.

Aktualnie zajmujemy się ekstrakcją konopi włóknistych i prowadzimy badania nad pozostałymi roślinami.

Chcesz, abyśmy zajęli się składnikami do Twoich produktów? Chętnie podejmiemy się współpracy, która zaowocuje wypuszczeniem na rynek wysokiej jakości suplementów diety, wyrobów medycznych, kremów, maści i wielu innych produktów. Nasz zespół ekspertów opracuje receptury na miarę Twoich potrzeb.