Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz doradztwie biznesowym, a od niedawna tworzymy swoje laboratorium do ekstrakcji roślinnej. Nasz zespół to ludzie o przyjacielskich relacjach, pełni energii i chęci do działania! Szukamy osób nie bojących się wyzwań, dobrze zorganizowanych, otwartych i chętnych do uczenia się.

Jeśli chcesz dołączyć do Nas wyślij swoje CV. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Office manager

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biurowo-administracyjna firmy
  • Kompleksowa obsługa istniejącej bazy klientów, poszukiwanie nowych klientów, kontakt i prowadzenie korespondencji z klientem
  • Organizowanie spotkań z klientami i kontrahentami
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
  • Tworzenie i redagowanie prostych pism i wniosków