Rozliczenia projektów

Polscy przedsiębiorcy mają obecnie bardzo duże możliwości w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na realizację projektów inwestycyjnych, jak i badawczych. Pierwszym krokiem, jaki należy zrobić jest oczywiście złożenie dokumentów, oszacowanie szans na wygranie w konkursie czy opracowanie wszystkich założeń, realnych do wdrożenia.

Rozliczenia projektów

To jednak nie wszystko, co spoczywa na głowie przedsiębiorcy. Zasady ubiegania się o środki unijne są proste. Najpierw wdrażasz projekt, później zgłaszasz się po pieniądze. Bardzo ważnym etapem jest więc rozliczanie projektów. Właściwe przygotowanie dokumentów jest kluczowe, aby otrzymać dofinansowanie.

Pomożemy przeprowadzić inwestycje zgodnie z planem i zakończyć je z sukcesem

Innowacyjna inwestycja, jaką wdraża przedsiębiorstwo musi się udać. Unia Europejska płaci wyłącznie za to, co faktycznie wpływa na rozwój gospodarki danego kraju, czy ma realne korzyści dla społeczeństwa. Dlatego tak ważna jest nasza usługa polegająca na analizie projektu, który chcesz wdrożyć. Poznajesz w ten sposób swoje szanse na sukces, uzyskasz informacje, ile potrzebujesz pieniędzy, aby zainwestować. Mając takie podstawy, możesz zacząć działać.

Aby otrzymać dofinansowanie ze środków unijnych, musisz udowodnić, że udało się spełnić wszystkie warunki zawarte we wniosku.

  • Przypilnujemy, aby wszystkie dokumenty potrzebne do rozliczenia projektu zostały złożone na czas w Regionalnych Instytucjach Finansowych.
  • Przygotujemy sprawozdanie z realizacji projektu, w którym uwzględnimy poszczególne etapy, przedstawimy realne korzyści, jakie przyniosło wdrożenie innowacji.
  • Pozostajemy do twojej dyspozycji aż do momentu, gdy na koncie pojawią się fundusze unijne, o jakie twoje przedsiębiorstwo wnioskowało.