O nas

Jesteśmy polską firmą konsultingową z ponad 10-letnim doświadczeniem w działaniach R&D. Wspieramy naszych klientów w realizacji innowacyjnych inwestycji. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi firmami. Nie boimy się wyzwań.

Usługi doradcze, Pozyskiwanie Funduszy Unijnych, Zarządzanie Projektami Innowacyjnymi

Trzonem naszej działalności jest przygotowywanie od A do Z projektów inwestycyjnych, audytów technologiczno-innowacyjnych oraz dokumentacji dotyczącej optymalizacji procesów produkcyjnych. W naszych działaniach wykorzystujemy najnowsze metodyki z zarządzania projektami w połączeniu z tymi tradycyjnymi, takimi jak Agile i PRINCE2. Pomagamy skompletować niezbędne dokumenty, przygotowujemy biznesplany oraz analizy finansowe potwierdzające innowacyjność, unikalność wprowadzanego na rynek produktu, opracowujemy uzasadnienie biznesowe, co pozwala na bezproblemowe ubieganie się o dotacje unijne.

Zajmujemy się zgłaszanymi sprawami od samego początku aż do skończenia projektu i jego wdrożenia na rynek. Możemy przygotować dla Ciebie kompleksową strategię wdrażania produktu, doradzamy w strefie biznesowej, jak i technicznej. Wymyślamy funkcjonalne innowacje wpływające na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Usługi doradcze, Pozyskiwanie Funduszy Unijnych, Zarządzanie Projektami Innowacyjnymi

Pragniemy podzielić się z Tobą wiedzą i doświadczeniem

Świadczymy najwyższej jakości usługi, które wykonujemy z pasją. Cieszymy się, że z naszą pomocą polski rynek zmienia się, pojawiają się na nim innowacyjne inicjatywy, a polscy przedsiębiorcy mogą korzystać z ogromnych funduszy unijnych na rozwój. Zadbamy, aby każdy projekt miał zagwarantowane prawidłowe rozliczenie, podsumowanie i przygotowaną dokumentację oraz analizę ryzyka.

Wprowadzimy Twój projekt na rynek w sposób bezpieczny, innowacyjny i przede wszystkim profesjonalny.

Nasz zespół zapewni sukces Twojej firmie!

Mateusz Galiński – Prezes Zarządu

Miłosz Szmajda – Koordynator ds. projektów

Aleksandra Galińska – Specjalista ds. rozwoju

Krzysztof Cieszkowski – Dyrektor operacyjny

Marcin Olszak – Koordynator ds. badań i rozwoju

Monika Olszak – Technik B+R