Łączenie biznesu i nauki

Współpraca środowiska naukowego i biznesowego jest obecnie bardzo popularna, choć nadal transfer technologii przebiega zbyt wolno. Pora przyspieszyć ten proces i wkroczyć na wyższe tryby działalności w zakresie wdrażania innowacji. Stań się jednym z pionierów transferu technologii na polskim rynku.

Łączenie biznesu i nauki

Mamy kontakty, chętnie się nimi podzielimy

Chcesz zwiększyć swoją innowacyjność? Jedynym na to sposobem jest wykorzystanie nauki do działań biznesowych. Współpraca z instytucjami badawczymi daje szansę na dostęp do wiedzy, która jest niezbędna przy wdrażaniu technologii mających zmienić oblicze rynku, jak i całej branży.

Oferta materiałów, jakie możemy ci zaproponować w dążeniu do realizacji innowacyjnego pomysłu jest bardzo szeroka. W związku z tym, że stale się szkolimy, mamy aktualne informacje o najnowszych osiągnięciach naukowych, innowacyjnych rozwiązaniach, patentach i kierunkach rozwoju w badaniach naukowych. Jesteśmy w stałym kontakcie z instytucjami naukowymi. Ściśle współpracujemy m. in. z takimi instytucjami jak:
Politechnika Warszawska, Politechnika Białostocka, Politechnika Łódzka, Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej, Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Instytut Odlewnictwa w Krakowie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Jesteśmy także otwarci na inne instytucje, z którymi chętnie będziemy współpracować.

Pomożemy nawiązać ci kontakty z najlepszymi naukowcami. Mając ich po swojej stronie, ubieganie się o dofinansowanie projektu będzie dużo prostsze. Zyskasz środki na innowacyjny projekt, który da szansę na rozwój zarówno twojemu przedsiębiorstwu, jak i pozwoli na wypracowanie mocnej pozycji na rynku.

Synergia biznesu i nauki jest obecnie czynnikiem odpowiadającym za sukces wśród innowacyjnych przedsiębiorców. Bądź jednym z nich!